O nas

Szanowni Państwo...

Bajkowy Świat Firan jest firmą oferującą wyposażenie hoteli i innych obiektów we wszelkiego rodzaju tekstylia nadające wnętrzu charakter. Prowadzimy sprzedaż elementów aranżacji okien (firany, tkaniny zasłonowe, karnisze, itp.) oraz obrusów i innego rodzaju tkanin służących do dekoracji wnętrz. Nasza szeroka paleta wzorów odzwierciedla światowe trendy w aranżacji wnętrz.

Zapewniany kompleksowe usługi w zakresie krawieckiej obróbki firan, zasłon, obrusów i innego rodzaju tekstyliów. Dostosowujemy nasze projekty do indywidualnych wymagań Klienta. Produkty w naszej ofercie są wysokiej jakości, dzięki czemu zachowują estetyczny wygląd i swoje walory użytkowe. Wysoka jakość produktów i usług, nowoczesne zaplecze techniczne, profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa w połączeniu z doświadczeniem oraz terminowością pozwoliły nam na zbudowanie trwałych relacji z liczną grupą zadowolonych klientów. Bajkowy Świat Firan ma zaszczyt mieć wśród swoich klientów liczne hotele, pensjonaty, biura, restauracje i innego rodzaju instytucje, a także osoby prywatne.

Zapewniamy usługi w zakresie doradztwa, pomiaru, szycia oraz montażu oferowanych zasłon, firan, lambrekinów, narzut na łóżka, karniszy i szyn. Doradzimy również w zakresie stworzenia projektu dekoracji i w doborze odpowiednich tkanin. Nasze usługi cechuje niezwykle indywidualne podejście do każdego z Klientów. Naszym celem nadrzędnym jest urzeczywistnienie Państwa marzeń o wnętrzu bajkowym i idealnym.

Oferowane przez nas produkty pozwalają zadbać o elegancję, kolorystykę, ciepło i przytulność aranżowanego wnętrza. Z szeroką gamą kolorów, wzorów i faktur spełniamy nawet n ajbardziej wyszukane wymagania Klientów.

Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty, restauracje, biura oraz właścicieli domów i mieszkań, dla których istotne jest gustowne urządzenie wnętrz. Zapewniamy produkty i usługi wysokiej jakości w połączeniu z terminowością wykonania i atrakcyjną ceną.

Oferujemy:

 • - dekoracje okien: zasłony, firany, woale, rolety rzymskie, lambrekiny, zasłony panelowe;
 • - dekoracje sal restauracyjnych: obrusy, serwety, bieżniki, falbany bankietowe, dekoracje krzeseł;
 • - dekoracje pokoi hotelowych: narzuty pikowane, poduszki, siedziska, poszewki dekoracyjne;
 • - systemy mocujące: karnisze, szyny PCV;
 • - kompleksową usługę: począwszy od projektu tekstylnej aranżacji wnętrz, poprzez doradztwo przy wyborze tkanin i dodatków, aż po profesjonalną usługę krawiecką oraz montaż u Klienta.

Korzyści dla Naszych Klientów:

 • - wysoka jakość i trwałość oferowanych produktów,
 • - duży wybór tkanin w szerokiej gamie kolorów, wzorów i faktur,
 • - profesjonalna obsługa w połączeniu z atrakcyjną ceną,
 • - szybki czas realizacji,
 • - kompleksowa usługa dostosowana do indywidualnych wymagań i potrzeb,
 • - nadanie wnętrzu indywidualnego, eleganckiego i przytulnego charakteru.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wizyty w siedzibie firmy, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z bogatą ofertą firan, zasłon, obrusów oraz innych tekstylnych elementów dekoracji wnętrz.